4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Trefík 9 - popis novinek
Od 9. července 2010 je dostupná nová verze Trefíku, verze 9. Jako se již stalo pravidlem, je pro všechny registrované uživatele předchozích verzí programu dostupná zdarma. Nová verze nefunguje pod Windows 95, 98 ani pod Windows ME. K jejímu spuštění jsou tedy nutná Windows XP a novější (včetně poslední verze Windows 7).

Novou verzi můžete používat souběžně se starší verzí Trefíku. V nové verzi je větší množství změn díky novější technologii použité v této verzi, proto je Trefík 9 nabízen nejprve v testovací verzi. Odlišnosti jsou také ve vzhledu jednotlivých oken. Byť změny nejsou úplnou "revolucí", je uživatelům ponechána možnost plnohodnotného použití staré verze programu s Trefíkem 9. Není ale možné mít obě verze spuštěny v jeden okamžik, vždy je nutné jednu verzi nejprve ukončit a až poté spustit druhou.

Stažení nové verze: nejjednodušší je novou verzi nainstalovat přímo z minulé verze Trefíku. Pokud tuto možnost z nějakého důvodu nemáte, využijte následující odkaz:
Trefík 9 ... soubor spusťte a pomocí tlačítka Extract rozbalte do složky, kde máte instalovánu předchozí verzi Trefíku. Spuštění nové verze pak proveďte pomocí souboru Trefik9.exe.

Ukázka vzhledu nové verze Trefíku
Popis novinek zapracovaných do Trefíku 9

Novinky z prosince 2008

Trefík 9
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
09.07.2010