Trefík - program pro sázení na sport
 
Trefík 9 - popis novinek
Od 9. července 2010 je dostupná nová verze Trefíku, verze 9. Jako se již stalo pravidlem, je pro všechny registrované uživatele předchozích verzí programu dostupná zdarma. Nová verze nefunguje pod Windows 95, 98 ani pod Windows ME. K jejímu spuštění jsou tedy nutná Windows XP a novější (včetně poslední verze Windows 7).

Novou verzi můžete používat souběžně se starší verzí Trefíku. V nové verzi je větší množství změn díky novější technologii použité v této verzi, proto je Trefík 9 nabízen nejprve v testovací verzi. Odlišnosti jsou také ve vzhledu jednotlivých oken. Byť změny nejsou úplnou "revolucí", je uživatelům ponechána možnost plnohodnotného použití staré verze programu s Trefíkem 9. Není ale možné mít obě verze spuštěny v jeden okamžik, vždy je nutné jednu verzi nejprve ukončit a až poté spustit druhou.

Stažení nové verze: nejjednodušší je novou verzi nainstalovat přímo z minulé verze Trefíku. Pokud tuto možnost z nějakého důvodu nemáte, využijte následující odkaz:
Trefík 9 ... soubor spusťte a pomocí tlačítka Extract rozbalte do složky, kde máte instalovánu předchozí verzi Trefíku. Spuštění nové verze pak proveďte pomocí souboru Trefik9.exe.

Ukázka vzhledu nové verze Trefíku
Popis novinek zapracovaných do Trefíku 9

Novinky z prosince 2008

Trefík 9
 
 
09.07.2010