Zápasy ve skupinách (Basic and placement groups)
Zápasy o umístění (Placement matches)

Konečné pořadí turnaje

1. HCS Žabka Praha
Filip Hamáček, Zdeněk Matoušek ml., Jiří Chylík, Daniel Matýsek, Miroslav Černoch, Kryštof Herold, Jakub Matýsek, Zdeněk Matoušek st.
2. Gladiators Plzeň "A"
Michal Kobrle, Pavel Plešák, Václav Pikl, Bjarne Axelsen, Martin Ženíšek, Miloš Ševr
3. THC Stiga-Game Příbram "A"
Leoš Hvižď ml., Jakub Sládek, Jan Sládek, Martin Maděra, Josef Kůrka, Lukáš Vacek, Jakub Saj
4. Big Band "A"
Kryštof Lebl, Jan Dryák, Adam Zielinský, Simon Thomas, Antonín Šurýn, Standa Suchý, Alexandr Mačynský
5. Absolut Desperation
Stanislav Kraus, David Šmíd, Vladimír Kraus, Zbyněk Pilař, David Brdíček, Michal Zunka
6. BSE United "A"
Samuel Hána, Lukáš Paclík, Tomáš Kahoun ml., Lukáš Kahoun, Michal Blažek, Tibor Varga
7. THC Třinec
Lukáš Turoň, Petr Turoň, Tomáš Waclawek, David Cibulka, Roman Pavlica
8. Stiga HC Benátky
Michal Boštík, Tomáš Bucek, Zdeněk Lopaur, Jiří Malík st., Robert Jež, Jindřich Petr
9. SHC Cheb
Miloslav Kubica, Jiří Vácha, Luboš Černý, Jiří Kropáček, Michal Mašika, Václav Macek
10. SHC Cheb - Black Horses
Václav Mezera, Michal Holeček, Iva Fochlerová, Petr Holub, Michael Černý, Jiří Macek
11. THC Stiga-Game Příbram U17
Tomáš Růžička, Vojtěch Bernát, Pavel Hráský, Anita Grimová, Filip Werner, Tomáš Rybák
12. SHC Cheb - Veterans
Daniel Hrachovec, Zbyněk Froněk, Jan Medvec, Josef Gruncl, Jan Klokan, Jaroslav Ouřada
13. BSE United Staré Páky
Tomáš Kahoun st., Hana Marešová, Miroslav Mareš st., František Marek, Petr Klazar
14. Gladiators Plzeň "B"
Hynek Nechutný, Miroslav Uhlíř, Pavel Kubrt, Jan Kubernát, Matěj Cingroš
15. SHC Cheb - Black Orange
Stanislav Srba, Miroslava Horáková, Jan Kubica, Michael Srba, Stanislav Srba ml., Petr Šrámek
16. Big Band "B"
Michal Lévy, Vít Perkner, Jonáš Perkner, Kateřina Šurýnová, Radek Hrnčíř, František Kubera
17. BSE United Junioři
Matyáš Klazar, Štěpán Krejzlík, Benjamin Hána, Adam Kopřiva, Luboš Kopřiva, Vojtěch Vacke


generated by Trefik SW