Souhrn turnajů Českého poháru a MR

Přehled medailistů na turnajích ČP (bez MR)

Poř.1.2.3.Jméno
1.611619Lukáš Turoň
2.421528Pavel Plešák
3.284529Jan Dryák
4.232512Vladimír Studnička
5.212826Zdeněk Matoušek ml.
6.172010Michal Hvižď
7.161216Jan Suchý
8.9118Patrik Petr
9.9811Libor Grabec
10.726Yevhen Levdansky
11.676Silvestr Novotný
12.5135Petr Tměj
13.5105Pavel Chaluš
14.5610David Šmíd
15.310Ahti Lampi
16.245Filip Hamáček
17.215Pavel Navrátil
18.201Edgars Caics
19.1710Stanislav Kraus
20.121Vlastimil Hejtman
21.120ml. Jiří Chylík
22.114Evžen Roth
23.111Aleksey Zakharov
24.100Göran Agdur
25.100Maxim Borisov
26.100Miroslav Hubáček ml.
27.100Hans Österman
28.100Mikhail Shashkov
29.100Ivan Zakharov
30.0814Leoš Hvižď ml.
31.053Kryštof Lebl
32.052Aleš Horčička
 
Poř.1.2.3.Jméno
33.024Karel Krejčík
34.022František Suchý
35.020Martin Drapák
36.020Antonín Šurýn
37.014Michal Kobrle
38.013Aleš Fiala
39.012Antonín Šrajer
40.011Edgars Saulitis
41.011Atis Silis
42.010Laurent Baraou
43.010Imrich Blaško
44.010Jiří Hudec ml.
45.010Martin Musil
46.010Honza Sládek
47.010Alexey Titov
48.003Martin Maděra
49.002Karel Roth
50.002Petr Turoň
51.001Tomáš Bucek
52.001Jaroslav Dryák
53.001Jiří Klimeš
54.001Sandis Kristaps Lagzdins
55.001Richard Nechvátal
56.001Václav Pikl
57.001Raivis Pukinskis
58.001Espen Selbaek
59.001Rickard Sjöstedt
60.001Kuba Sládek
61.001Andrey Voskoboynikov
62.001Miroslav Weiss
63.001Jerome Wittwer
 

K nahlédnutí je kompletní historická tabulka turnajů ČP.

Přehled medailistů na Mistrovstvích Republiky

Poř.1.2.3.Jméno
1.623Pavel Plešák
2.511Lukáš Turoň
3.331Jan Dryák
4.200Pavel Chaluš
5.131Vladimír Studnička
6.111Silvestr Novotný
7.101Petr Tměj
8.023David Šmíd
9.020Libor Grabec
10.011Michal Hvižď
 
Poř.1.2.3.Jméno
11.011Zdeněk Matoušek ml.
12.010Michal Bíl
13.010Miroslav Hubáček ml.
14.010Pavel Navrátil
15.002Jan Suchý
16.001Stanislav Kraus
17.001Daniel Matýsek
18.001Evžen Roth
19.001Antonín Šrajer
 

Přehled pořadatelských měst (ČP i MR)

MěstoTurnajVítězové
Praha42 krátLukáš Turoň (14), Jan Dryák (5), Pavel Plešák (5), Zdeněk Matoušek ml. (3), Edgars Caics (2), Michal Hvižď (2), Ahti Lampi (2), Patrik Petr (2), Libor Grabec (1), Pavel Chaluš (1), Stanislav Kraus (1), Yevhen Levdansky (1), Mikhail Shashkov (1), Vladimír Studnička (1), Jan Suchý (1)
Plzeň41 krátPavel Plešák (9), Lukáš Turoň (7), Vladimír Studnička (6), Jan Dryák (5), Michal Hvižď (2), Jan Suchý (2), Libor Grabec (1), Miroslav Hubáček ml. (1), Pavel Chaluš (1), Ahti Lampi (1), Zdeněk Matoušek ml. (1), Hans Österman (1), Patrik Petr (1), David Šmíd (1), Petr Tměj (1), Ivan Zakharov (1)
Holice v Čechách26 krátPavel Plešák (5), Libor Grabec (4), Vladimír Studnička (4), Jan Dryák (3), Pavel Chaluš (2), Silvestr Novotný (2), Jan Suchý (2), Lukáš Turoň (2), Pavel Navrátil (1), David Šmíd (1)
Milovice26 krátLukáš Turoň (7), Jan Dryák (3), Silvestr Novotný (3), Pavel Plešák (3), Yevhen Levdansky (2), Zdeněk Matoušek ml. (2), Vladimír Studnička (2), Jan Suchý (2), Michal Hvižď (1), David Šmíd (1)
Příbram19 krátPavel Plešák (6), Michal Hvižď (3), Jan Suchý (3), Patrik Petr (2), Lukáš Turoň (2), Jan Dryák (1), Silvestr Novotný (1), Petr Tměj (1)
Litomyšl16 krátLukáš Turoň (4), Petr Tměj (3), Jan Dryák (2), Michal Hvižď (2), Patrik Petr (2), Jan Suchý (2), Yevhen Levdansky (1)
Kamenný Újezdec14 krátLukáš Turoň (4), Jan Dryák (3), Vladimír Studnička (2), Libor Grabec (1), Pavel Chaluš (1), Pavel Plešák (1), Jan Suchý (1), David Šmíd (1)
Třinec12 krátLukáš Turoň (9), Jan Dryák (1), Michal Hvižď (1), Jan Suchý (1)
Cheb11 krátPavel Plešák (3), Lukáš Turoň (2), Jan Dryák (1), Michal Hvižď (1), Zdeněk Matoušek ml. (1), Pavel Navrátil (1), Patrik Petr (1), David Šmíd (1)
Jičín11 krátPavel Plešák (5), Vladimír Studnička (3), Jan Dryák (1), Vlastimil Hejtman (1), Pavel Chaluš (1)
Brno10 krátYevhen Levdansky (2), Zdeněk Matoušek ml. (2), Göran Agdur (1), Pavel Chaluš (1), ml. Jiří Chylík (1), Pavel Plešák (1), Vladimír Studnička (1), Lukáš Turoň (1)
Svitavy9 krátLukáš Turoň (4), Michal Hvižď (2), Jan Dryák (1), Pavel Plešák (1), Vladimír Studnička (1)
Kladno7 krátZdeněk Matoušek ml. (2), Filip Hamáček (1), Michal Hvižď (1), Patrik Petr (1), Vladimír Studnička (1), Lukáš Turoň (1)
Pelhřimov7 krátZdeněk Matoušek ml. (4), Filip Hamáček (1), Michal Hvižď (1), Lukáš Turoň (1)
Pardubice6 krátJan Dryák (2), Pavel Plešák (1), Jan Suchý (1), Petr Tměj (1), Lukáš Turoň (1)
Teplýšovice5 krátZdeněk Matoušek ml. (2), Michal Hvižď (1), Yevhen Levdansky (1), Lukáš Turoň (1)
České Budějovice4 krátLukáš Turoň (4)
Turnov4 krátPavel Plešák (2), Jan Dryák (1), Libor Grabec (1)
Ústí nad Labem4 krátPavel Plešák (3), Jan Dryák (1)
Mariánské Lázně3 krátLibor Grabec (1), Silvestr Novotný (1), Vladimír Studnička (1)
Český Dub2 krátJan Dryák (1), Pavel Plešák (1)
Jihlava2 krátZdeněk Matoušek ml. (1), Lukáš Turoň (1)
Ostrava2 krátPavel Plešák (2)
Bratislava1 krátZdeněk Matoušek ml. (1)
Čáslav1 krátJan Suchý (1)
Letovice1 krátMaxim Borisov (1)
Liberec1 krátAleksey Zakharov (1)
Olomouc1 krátVladimír Studnička (1)
Ostrov nad Ohří1 krátEvžen Roth (1)
Petroupim1 krátLukáš Turoň (1)
Rokycany1 krátZdeněk Matoušek ml. (1)
Struhařov1 krátZdeněk Matoušek ml. (1)
Zlín1 krátVladimír Studnička (1)