Rozgrywki pod lupą

W każdej rozgrywce możemy otworzyć wiele statystyk. Za pomocą przycisku Lupa otworzymy kilka z nich. Znajdziemy tutaj oprócz tabelek standardowych, także bilans strzelonych i straconych bramek, dalej statystyki, kiedy zespół strzelił lub stracił bramkę, statystykę handicapów, statystyki części spotkań (1.połowy, tercje, kwarty), bilanse pierwszych połówek z 2.połowami i wynik 1.połówek z końcowym wynikiem spotkania.

Wszystkie statystyki możemy tworzyć z wszystkich meczy lub z meczy granych na wyjeździe lub u siebie. Wszystkie informacje pokazywane są w ilościach spotkań lub procentach.

Na górnym obrazku zespoły ustawiane są według ilości remisów. Kolumna += oznacza zwycięstwa i remisy, kolumna +- zwycięstwa i przegrane  a   kolumna -= przegrane i remisy.

Obrazek niżej pokazuje nam tabelkę procentową – informacje pokazane są w procentach. Procenty obliczane są z wszystkich rozegranych spotkań danego zespołu.

Naciśnięciem na nagłówku kolumny ustawimy tabelki według osiągniętych wyników. Przy zaznaczeniu możliwości Serie otworzy się tabelka pokazana na obrazku poniżej. W każdym okienku tabelki są dwie liczby. Pierwsza liczba pokazuje ile razy pod rząd został uzyskany jednakowy wynik z ostatnich spotkań ( wygrane +, remis =, przegrane -) i druga liczba pokazuje maksymalną serię osiągniętą w danej rozgrywce.

Z tabelki widzimy, że Arsenal ma aktualną i maksymalną serię nie przegranych spotkań pod rząd 38/38. Z 38 rozegranych spotkań w tym sezonie jeszcze nie przegrali.

W analizie ilości strzelonych bramek poszczególnych zespołów interesuje nas ile razy padł np. under-over. Granice bramkowe do piłki nożnej ustawiliśmy następująco: 0 G ( w meczu nie padnie żadna bramka), 1-2 G ( w meczu padnie w sumie  1 lub 2 bramki),3-4 G ( w meczu padną 3-4 bramki), 5-6 G ( w meczu padnie 5-6 bramek). Dla hokeja ustawiane są wyższe granice bramkowe.

Na obrazku poniżej widzimy tabelkę ustawioną według maksymalnej osiągniętej serii pod rząd spotkań w których strzelono 1-2 bramki.

Na obrazku poniżej widzimy tabelkę podliczoną według ilości strzelonych bramek w spotkaniach granych na własnym boisku (U siebie).

Tabelkę możemy ustawiać według ilości spotkań kiedy zespół: strzelił bramkę, nie strzelił bramki, stracił bramkę, nie stracił bramki i kiedy strzelił pierwszy bramkę w spotkaniu. W dolnej części tabelki znajduje się ogólna statystyka całej rozgrywki.

Przy analizie handicapów interesuje nas ile spotkań wygrał zespół różnicą 1 bramki, 2 i więcej bramkami lub 3 i więcej bramkami. Interesująca może być dla nas statystyka iloma bramkami zespół - przegrał 1 bramką, 2 i więcej bramkami lub 3 i więcej bramkami. Statystykę handicapów otworzymy przyciskiem Handicapy w oknie Lupa.

Na obrazku poniżej widzimy tabelkę handicapów gdzie zespoły ustawiane są według ilości spotkań wygranych jedną bramką.

Na obrazku poniżej widzimy tabelkę handicapów ustawionych według procentu (ilości spotkań wygranych 3 i więcej bramkami).

Jeżeli chcemy zanalizować ile razy powtarzały się wyniki poszczególnych części spotkań ( 1 i 2 połowy, tercje, kwarty) zaznaczymy przycisk Części spotkań.

Na obrazku poniżej widzimy tabelkę utworzoną z wyników w 1.połowie spotkań piłkarskich.

Tabelka poniżej ustawiana jest według maksymalnej serii remisów w drugiej połowie spotkań piłkarskich. W tabelce widzimy, że najdłuższą serię osiągnął zespół Middlesbrough - 7 spotkań. Ostatni mecz nie zakończył się dla tego zespołu w drugiej połowie remisem dlatego jest w statystyce  0 / 7.

Następny obrazek pokazuje tabelkę porównującą wyniki z 1.połowy spotkania z 2.połową spotkania piłki nożnej. Tabelka ustawiana jest według ilości spotkań w których 1.połowa i 2.połowa zakończyła się remisem.

Ostatnia tabelka pokazuje nam porównanie wyników w 1.połowie spotkania i wyniku końcowego spotkania. Tabelka ustawiona jest według ilości spotkań granych u siebie, w których gospodarze w 1.połowie przegrali i również całe spotkanie zakończyło się ich porażką.