4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 

Sledování formy (posledních výsledků)

V okně Nabídka lze nově pomocí filtru schematicky zobrazit výsledky jednotlivých posledních zápasů.
Lze tak vizuálně rychle sledovat předchozí výsledky obou týmů. Zároveň jsou k dispozici i nové funkce pro automatickou analýzu posledních zápasů. A sledovat lze také porovnání výsledků dvou druhů sázek na daný zápas (třeba výsledek prvníh poločasu a celkový výsledek nebo vstřelení prvního gólu a celkový výsledek).

K použití nové funkce je nutno definovat si jednoduchý filtr pro okno Nabídka:
.. je tedy aktivní sekce Forma. Sledování zápasů je nastaveno pro domácí doma a pro hosty venku. A sledovat se má konečný výsledek (dalšími možnostmi je sledování počtu branek: dali/dostali/součet/rozdíl). Hledání zápasů probíhá za posledních 365 dnů ve všech dostupných soutěžích (viz horní sekce Nastavení).

V okně Sloupce jsou pak dvě nově dostupné položky:
.. a okno Nabídka pak vypadá následovně:

Nová sekce Forma umožňuje sledovat pouze zápasy, kde byl vypsán kurs ve zvoleném rozmezí. Výši kursu lze nastavit samostatně pro oba týmy. Například pro domácí do 1,80 a pro hosty od 4,50:
.. pak jsou v okně Nabídka ve sloupcích Forma záznamy jen pro zápasy, kde byl kurs na oba týmy z určeného intervalu:
.. tedy pak jsou pro každý tým jiné počty zkoumaných zápasů. A z předchozího obrázku můžeme rychle vysledovat, jak domácí plnili roli favorita a hosté naopak outsidera.
Pro automatické vyhodnocení hodnot ve sloupcích Forma lze použít nové funkce v okně Filtr / Sloupce. Například pomocí funkce OCCURS můžeme zjistit, kolikrát se daný výsledek ve sloupci Forma vyskytuje:
.. je vrácena četnost každého výsledku (+ = -) pro oba soupeře. Hledaný znak je nutno uvádět v zápisu v okně Sloupce v apostrofech.
Okno Nabídka pak vypadá takto:
.. pomocí dalších výpočtů v okně Filtr / Sloupce můžeme třeba převést hodnoty na procentuální vyjádření jednotlivých výsledků.

Do filtru můžeme přidat podmínku pro kurs na domácí tak, aby odpovídala podmínce na kurs v sekci Forma:
.. okno Nabídka pak obsahuje toto:

Dále si ukážeme analýzu v sekci Forma pro další druh sázky.
Aktivovat lze v sekci Forma / Další sázka. Je nutno zvolit druh sázky (na obrázku to bude První gól) a druh výsledku (třeba pro poločasy může být užitečné sledovat počty gólů). Filtr tedy může vypadat takto:
.. v okně Filtr / Sloupce jsou k dispozici další dvě nové hodnoty:
.. a okno Nabídka pak vypadá takto:
.. sloupce Forma1 tedy obsahují PLUS tam, kde tým vstřelil první gól v zápasu, MÍNUS v případech, kdy skóroval jako první soupeř. ROVNÍTKEM jsou označeny zápasy, kde gól nepadl. OTAZNÍK nabízejí zápasy, kde v programu není evidence branek (na obrázku to jsou letní exhibiční neligové zápasy).

Pro další analýzu můžeme zkoumat minulé zápasy, kdy favorit dostal první gól v zápase, ale celkově zvítězil. Takové zápasy budeme chtít odlišit v sloupci Forma1. Využít k tomu lze sekci Forma + Forma 1:
.. a okno Nabídka bude takovéto:
.. tímto postupem lze sledovat četnost a série různých spojených jevů v posledních zápasech.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
05.09.2016