Trefík - program pro sázení na sport
 
O službě Data v Trefíku
Trefík obsahuje velké množství dat z nejrůznějších sportovních soutěží.
Trefík eviduje výsledky (konečné i částí zápasu), ale i aktuální kursovou nabídku mnoha kanceláří.
Trefík také umí vypočítat nejrůznější statistické údaje ze sledovaných soutěží (tabulky, série, vzájemné bilace, kalendáře zápasů,...).
Export dat z Trefíku na váš web
Pokud uvažujete o prezentaci některých dat, která jsou také v Trefíku, na vašem webu, kontaktujte nás. Po vzájemné dohodě je možné, že na webu budete mít kompletní nabídku z Trefíku aktualizovanou několikrát denně. V současné době jsou data z Trefíku prezentována na několika velkých sportovních serverech.
Pokud se rozhodnete pro Trefík jako zdroj dat, počítejte s tím, že je možné datovou část i vzhled na vaší stránce libovolně nastavit. Trefík totiž poskytuje data v dohodnutém formátu, který si odběratel může plně nadefinovat (XML, CSV, TXT, ...). Zobrazení dat je pak plně v režii provozovatele stránek. Máte tak tedy garanci, že váš web nebude vypadat stejně či podobně jako jiné internetové stránky.
  Tiskové podklady z dat v Trefíku
Výše uvedená data jsou často prezentována také v tištěných médiích. Trefík pak může být použit pro efektivní úpravy tiskových podkladů pro takový účel. V Trefíku jsou totiž data vždy aktuální a z nových výsledků pak není problém připravit jakkoliv komplikovaný export pro tisk.
Tiskové podklady jsou vždy vytvářeny plně dle zadání odběratele. Výstup z Trefíku je možný v nejrůznějších formátech: TXT (pro zpracování pomocí maker v DTP software), XML (např. pro InDesign), nebo i přímo v PDF, kde už je výstup v grafice dle zadání zákazníka. PDF varianta exportu je určena pro přímý tisk v tiskárně, obsahuje barvy v definici CMYK a všechno je přesně tak, jak je u tisku požadováno.
Trefík je k výše popsanému účelu používán časopisy několika sázkových kanceláří. Pokud chcete Trefík pro přípravu jakýchkolik tiskových materiálů používat i vy, kontaktujte nás.
 
 
19.12.2009